Spływy kajakowe Roztocze, kto ??

Spływy kajakowe Roztocze, kto ??

Czy jest tu może jakiś miłośnik spływów kajakowych, który byłby w stanie udzielić mi rad na co należy się przygotować podczas takiego spływu? Mam również pytanie odnośnie tego czy powinienem coś ze sobą wziąć czy wszystko co jest potrzebne otrzymam na miejscu?

mnichest

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, sporo razy brałem udział w spływach organizowanych poprzez tę firmę i niezmiernie je polecam.

kuBawodzu

Posty: 23

 
Jeżeli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, że o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

87-maciuś

Posty: 17

 
Jeśli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, jakie zostaną Ci uprzednio przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są niemniej jednak niezwykle proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, iż cokolwiek Ci się stanie.

3_0Simer

Posty: 23

 
Oczywiście warto posiadać umiejętność pływania na kajakach ale jeżeli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz ponieważ będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

Czarek

Posty: 15

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda otrzymają one kamizelki ale jeżeli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Dlatego na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

Radziuniek

Posty: 18

 
Rzeka Tanew jest niesłychanie atrakcyjna jeżeli chodzi o kajaki albowiem posiada przepiękne widoki i nie jest niesłychanie wymagająca jeżeli chodzi o umiejętności. Sam pierwszy raz brałem udział w spływie właśnie na tej rzece i poradziłem sobie bez żadnego problemu z całym spływem. Myślę więc, iż również sobie bez problemu poradzisz nawet jeżeli to Twój pierwszy raz.

lary0071

Posty: 17

 
Oczywiście, że spływ kajakowy po Roztoczu jest w pełni bezpieczny. Widziałem już wiele początkujących osób pływających po całym zalewie na kajakach i jeszcze nigdy nikomu nic się nie stało. Wystarczy jedynie zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Morchepl

Posty: 21

 
Niezwykle gorąco zachęcam Cię do tego byś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie bowiem dostarcza to naprawdę mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, że dzięki tego typu wydarzeniom idealnie spędzisz swój wolny czas.

Marioleczka

Posty: 14