Program do planowania czasu pracy

Program do planowania czasu pracy

Witam.

Czy możecie powiedzieć z własnego doświadczenia: elektroniczne delegacje sprawdziły się w Waszych firmach?

Dosti

Posty: 14

 
Sprawdzony system e-urlopy odnalazłem w ofercie tej firmy: http://www.technology.poznan.pl/sf_lve.php. Szybko przekonałem się, że obsługa urlopów przez przeglądarkę internetową i funkcjonalny system będzie niesłychanie idealnym pomysłem. Moi pracownicy składają wnioski o urlop przez system, a ja mam szansę je później akceptować, co pracownik ma szansę sobie sprawdzić :)

saradonin

Posty: 22

 
Mam wrażenie, że program do planowania urlopów jest stosowany w coraz większej ilości przedsiębiorstw. Przynajmniej z opowiadań znajomych tak wynika, bo póki co w firmie, w której pracuję nie doczekaliśmy się takiego rozwiązania.

Być może związane jest to z niewielką ilością zatrudnionych pracowników. Niekoniecznie mogłoby być to opłacalne.

basyh

Posty: 21

 
Znajomy zaprezentował mi niedawno możliwości systemu e-delegacje.

Wydaje mi się, ze jego posiadaczem powinna być każda firma, która wysyła swoich pracowników w podróże służbowe. Z jego pomocą rozliczenie delegacji może potrwać pewnie 2-3 razy szybciej, dzięki czemu nasz pracownik załatwi bezsprzecznie więcej spraw każdego dnia :)

reserveme

Posty: 11

 
W mojej firmie praktycznie każdy pracownik „uzbiera” poprzez miesiąc zupełnie inną liczbę godzin. W związku z tym niezmiernie praktycznym rozwiązaniem jest program do rejestracji czasu pracy. To dość nowy sposób, który postanowiłem wykorzystać dwa miesiące temu, gdy nastąpiło jego wdrożenie. Póki co jestem zadowolony, a co dalej? Zobaczymy :)

Hoteowo24h

Posty: 18

 
Wasze wypowiedzi i opinie na temat tego, jak kontrolować czas pracy okazały się dla mnie prawdziwą skarbnicą wiedzy. Udało mi się uniknąć kiepskich firm i zainteresować propozycją przygotowaną poprzez profesjonalistów. Teraz kontrola czasu pracy będzie świetna. Pozostaje mi serdecznie podziękować za to, że tak chętnie dzieliliście się swoimi doświadczeniami otrzymanymi na przestrzeni lat.

Janecekk

Posty: 20

 
Z perspektywy mojego przedsiębiorstwa, w którym wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie bardzo przydatny jest program do planowania czasu pracy. Mogę ustalić cele, w nagłych wypadkach zwiększyć ilość pracowników dostępnych w firmie na jednej zmianie.

Naprawdę takie możliwości pozwalają przedsiębiorcy być zdecydowanie bardziej elastycznym na nieprzewidziane sytuacje.

gregBard

Posty: 20

 
System do rejestracji urlopów w mojej firmie był prawdziwą koniecznością, bowiem rejestrować setki wniosków urlopowych mojej sporych rozmiarów firmy trwałoby wieki. Teraz pracownicy składają wnioski przez przeglądarkę internetową we wspomnianym systemie, a ich przełożeni akceptują lub odrzucają je jednym kliknięciem.

Rewelacja :)

jajosz12

Posty: 11

 
System do ewidencji czasu pracy wydaje mi się sprawdzonym sposobem na to, aby kontrolować pracowników, a jednocześnie przyspieszyć rozliczanie i naliczanie im wynagrodzeń.

Częstokroć takie systemy pozwalają na wyeksportowanie danych do programów finansowo-księgowych.

kuBawodzu

Posty: 23