lampy led do growbox, gdzie kupię?

lampy led do growbox, gdzie kupię?

Co polecacie, jeśli chodzi o hodowle rośliny indoor? Nie wiem za wiele o tym, a chce się za to w najbliższym czasie zabrać. Chciałbym sobie ułatwić to zadanie i korzystać z czegoś, co jest do tego najlepsze.

qwed

Posty: 1

 
Uprawa roślin w domu nie jest ciężka. U mnie znajomy sami robili taką szafę uprawową, natomiast trochę pracy przy tym było. Sam raczej poszedłbym do producenta żeby mi wszystko dopasował. Jeśli wiadomo, jakie roślina wymaga oświetlenie czy wilgotność to wówczas producent niesłychanie chętnie nam we wszystkim pomoże.

Black_Riot

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o growbox to znaleźć go można tutaj https://flo-grow.eu. Są bardzo różne modele do wyboru, które różnią się wielkością, parametrami i oczywiście ceną.

090913123

Posty: 3

 
Wiele ludzi w takich namiotach uprawowych led ma konopie lecznicze. W naszych warunkach nie chce za dobrze rosnąć na zewnątrz. To, dlatego indoor to najlepsze rozwiązanie i dużo ludzi na tym mnóstwo zyskało. Można oczywiście w takich namiotach uprawiać również różne rośliny wystarczy tylko wybrać właściwe oświetlenie.

Damiano

Posty: 18

 
Trzeba o wszystko pytać, bo nie wszystko, co jest napisane w takiej ofercie jest dla nas zrozumiałe. Lepiej wszystkiego dowiedzieć się u źródła i wybrać najlepszy zestaw. Wydajemy pieniądze i chcemy efektów, dlatego ma to dla nas bardzo duże znaczenie, co kupimy.

hmmm87

Posty: 3

 
Wiele osób w takich namiotach uprawowych led ma konopie lecznicze. W naszych warunkach nie chce za dobrze rosnąć na zewnątrz. To, dlatego indoor to najlepsze rozwiązanie i wiele osób na tym dużo zyskało. Można oczywiście w takich namiotach uprawiać również inne rośliny wystarczy tylko wybrać odpowiednie oświetlenie.

MisiekKce

Posty: 2

 
Niesłychanie ważne jest światło, niemniej jednak również właściwa temperatura. Led nie grzeje i to jest niesłychanie duża zaleta. Daje za to niesłychanie sporo potrzebnego roślinom światła.

Lizusek45

Posty: 7