jaka firma budowlana

jaka firma budowlana

W jaki sposób ocenialiście wiarygodność firm z branży budowlanej i jak podchodzicie jakościowo do realizacji większych inwestycji infrastrukturalnych?

Black_Riot

Posty: 3

 
Możesz jeszcze uwzględnić kalkulator budowlany, jak masz coś mniejszego, mocno specjalistycznego do zrobienia.

Hihi_WWW

Posty: 3

 
Zlecałem modernizację placu z kostki brukowej powiedzmy i drogi dojazdowej do przedsiębiorstwa, duża hala w AnaBud. Bardzo duża inwestycja, jak na ostatnie lata mojej działalności. Całe szczęście wyrobiłem się przed kryzysem. Pod względem współpracy to idealnie, niczym się nie martwiłem. Już po pierwszym kontakcie wiedziałem, że dobrze zrobią. No i portfolio również mnie przekonało. Z kostką brukową i betonem radzą sobie doskonale moim skromnym zdaniem.

ignacyy

Posty: 3

 
Patrz nie tylko na wykonawców lokalnych, tylko ogólnokrajowych. Uwierz, że niektórzy taniej wychodzą niż współpraca lokalna. Sam się zdziwiłem.

dominikk5

Posty: 5

 
Budowlanka nie jest dla wszystkich, co pokazał kryzys w latach 2007-2009, gdzie wielu jechało na kredytach. Teraz większość marek chce mieć na własność sprzęt i różnicują portfolio. Tylko tak można przetrwać, a nie na jednej specjalizacji.

ekspercik

Posty: 20

 
Jeszcze zależy, jak się uda dogadać, bo terminy zarezerwowane czasami na kilka miesięcy do przodu, czy kryzys, czy nie kryzys to robić przecież trzeba niektóre rzeczy.

esdoen1

Posty: 11

 
Faktycznie dobra firma, płacą na czas, więc bez ryzyka. Teraz jest niby kryzys, ale ludzie walą po sprzęt budowlani drzwiami i oknami.

Bierny67

Posty: 5

 
Też właśnie częściowo spojrzałbym na nagrody, wyróżnienia danej firmy budowlanej, na wskaźnik rotacji pracowników. Lepiej współpracować z firmami stabilnymi pod kątem zatrudnienia, że Ci nagle nie znikną.

tubbytimmy1

Posty: 3