Pizza w Ostrowcu, gdzie znajdę?

Pizza w Ostrowcu, gdzie znajdę?

Zawsze cieszyło mnie to, że pizza w Ostrowcu pozwala na komponowanie dowolnych składników, z których powstanie idealna z punktu widzenia klienta pizza. Taką możliwość oferuje co najmniej kilka lokali, które w przeszłości regularnie odwiedzałem :)

Obecnie staram się unikać pizzy.

Hunka

Posty: 17

 
Pizza w Ostrowcu to wydatek około 15-30 złotych w zależności od tego, jak jesteśmy głodni, a więc tego, ile składników będzie posiadała, a także jaką średnicą będzie się charakteryzować. Czasami pizza może kosztować więcej, gdy wybierzemy grube ciasto bądź podwójne składniki, dzięki czemu pizza będzie zdecydowanie bardziej syta.

Osobiście zawsze wybieram podwójny ser.

sertusw

Posty: 10

 
Bardzo długo czytałem wypowiedzi w tym temacie, aby wiarygodnie ocenić, która pizzeria w Ostrowcu będzie w stanie spełnić moje oczekiwania.

Bardzo zainteresowały mnie te lokale, które za darmo oferują dowóz, a także uwzględniają możliwość przygotowania pizzy na grubym cieście. Lubię także promocje, a więc dodatkowego plusa mają te pizzerie, które je regularnie organizują.

Kwatuszek

Posty: 22

 
Niedawno odkryłem, że pewna tania pizzeria w Ostrowcu wcale nie oferuje klientom słabych pizz. Wcześniej wychodziłem z założenia, że „tanie mięso psy jedzą”, ale teraz muszę oficjalnie przyznać, że nie miałem racji. Zmieniłem lokal, a dzięki temu mogę się najeść wydając zdecydowanie mniej pieniędzy niż wcześniej.

Slayer

Posty: 16

 
Cześć. W jakim lokalu mam szansę znaleźć najlepszego burgera w Ostrowcu? Zależy mi na 100% wołowiny.

dof77

Posty: 11

 
Przyznam szczerze, iż poniektóre pizzerie w Ostrowcu oceniam zwłaszcza po tym, ile wynosi czas dostawy, albowiem jakość ich pizz jest niezwykle porównywalna, tak jak i ceny.

Dostawa pizzy w Ostrowcu zwykle potrafi zająć maksymalnie 30 minut od zamówienia, ale zdarzają się momenty (przede wszystkim w weekendy wieczorem), gdy trzeba czekać nawet… 2 godziny!

090913123

Posty: 11

 
Niedawno zamknięta została moja ulubiona pizzeria w Ostrowcu, więc będę musiała poszukać kolejnej, która spełni moje oczekiwania. Widzę, że na tym forum wymieniacie się swoimi opiniami. Może na ich podstawie trafię na jakąś ciekawą propozycję lokalu w Ostrowcu.

irek1981

Posty: 22

 
Niedawno odkryłem, iż pewna tania pizzeria w Ostrowcu wcale nie proponuje klientom słabych pizz. Wcześniej wychodziłem z założenia, że „tanie mięso psy jedzą”, ale teraz muszę oficjalnie przyznać, że nie miałem racji. Zmieniłem lokal, a dzięki temu mogę się najeść wydając zdecydowanie mniej pieniędzy niż wcześniej.

Asd7

Posty: 19

 
Najlepszy burger w Ostrowcu jadłem w tym lokalu: http://www.mobilnapizza.pl. Nie mam wątpliwości, że wy również nie będziecie rozczarowani. Mi udało się zapłacić zaledwie 11 złotych za klasycznego burgera i byłem naprawdę najedzony.

Może Wam przypadną do gustu inne burgery.

Jarciowek

Posty: 20