idealne tętno bieganie, gdzie znajdę ?

idealne tętno bieganie, gdzie znajdę ?

Korzystacie z kalkulatora biegowego? Zastanawiam się czy można polegać na tych wyliczeniach? Gdzie mogę znaleźć wiarygodny kalkulator, który wskaże właściwe wartości?

woxxxx45

Posty: 1

 
Dla mnie bieganie jest bardzo istotne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bowiem wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto istotne jest, aby zadbać o nie.

amigosss

Posty: 11

 
Mam tutaj stronę gdzie można sprawdzić idealne tętno https://www.runisfun.eu/strefy-tetna i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie zbadać taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

Schwalbaa

Posty: 2

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, ale cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a później jest już o dużo, dużo trudniej.

Anonim.KuBa

Posty: 20

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o wiele lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, ale przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt wiele smogu.

truskaweczka123

Posty: 12

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Nikuś23

Posty: 2

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to niezwykle istotne. Smog zabija dużo osób, zatem biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wówczas wiemy, która jest podłoga.

mirekp2005

Posty: 4

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, iż na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, ale co zrobić?

Schwalbaa

Posty: 4