pracownia projektowa Wrszawa

pracownia projektowa Wrszawa

Macie jakąś sensowna pracownie projektową, która będzie w stanie przygotować projekt domu i potem zaplanować także ich wykończenie wnętrz. Raczej chce iść w kierunku nowoczesnych form więc jakaś nutka ekstrawagancji ewentualnie będzie mile widziana.

JasioJasio

Posty: 2

 
Oczywiście estetyka będzie ważna, ale istotne będzie także to, by wnętrze było w odpowiedni sposób funkcjonalne i to na pewno ten czynnik, który musi być brany pod uwagę, gdy taki projekt przygotowujesz.

xacti

Posty: 6

 
Poszukaj pracowni, która zrobi i projekt domu i projekt wykończenia wnętrz. Więc tak naprawdę musi zatrudniać i architektów klasycznych i dodatkowo również projektantów wnętrz bo to trochę inna forma pracy budynek a wykończenie wnętrza.

ciopix

Posty: 22

 
Poszukaj pracowni w okolicy, która będzie w stanie zrobić projekt, ale też będzie potem gwarantowała nadzór nad jego wykonaniem. To też będzie miało istotne znaczenie przy jego realizacji.

Fanatyk

Posty: 7

 
Pracownia z Siedlec - Wymarzone Mieszkania ( https://wymarzonemieszkania.pl ), u mnie odpowiadali za projekt wnętrza i ogólnie jestem zadowolony. Wszystko kompleksowo przemyślane i faktycznie dobrze zaplanowane więc to taka oferta, którą ja osobiście mogę polecić, wydaje mi się, że Wy też będziecie zadowoleni.

Becik45

Posty: 8

 
Jeśli zależy Ci na czasie to masz w sieci różne gotowe projekty domków. Choć jednak jeśli ma się czas to taki indywidualnie zrobiony projekt to nieco inna bajka, dopracowany do indywidualnych oczekiwań.

miko_poz

Posty: 4